עם JSP  אתם בידיים טובות ומקצועיות ויכולים להיות משוחררים ורגועים!

חיסכו בזמן כדי שתוכלו להתמקד בדברים החשובים לכם!

ניהול מבנה יכול להיות אתגר לא פשוט, וכמובן שאתגר זה נעשה מורכב יותר ככל שמספר השוכרים גדול יותר. זה  לא משנה אם אתם בעליו של בניין דירות או של מבנה המשמש למשרדים, המטלות השגרתיות שעליכם למלא רבות ומעיקות. אנחנו בחברת JSP כאן בשבילכם עם הניסיון הרב והרווח כולו שלכם! חברתנו מציעה לכם מענה שוטף בכל הקשור לניהול הבניין ולתפעולו, פשוט כדי שיהיה לכם זמן לעסוק בדברים החשובים לכם.

 

קבלו פטור מלא מהמשימות הרבות המרכיבות את ניהול הבית והמבנה!

ניהול בניין כולל בתוכו את אחת המשימות המרגיזות ביותר שיש – גבייה. הדיירים, בין אם הם דיירים פרטיים בבניין דירות ובין אם הם בעלי עסקים השוכר משרד במבנה שבבעלותכם, עשויים למשוך אתכם לא מעט ולהתעכב בתשלומים השונים, כמו שכר הדירה ותשלומי הועד. גם אם נניח שהחודש כל התשלומים הגיעו במועדם, כעת עליכם להתמודד עם הנפקת קבלות לכל אחד מהם, לאשר חשבוניות לספקים, לשלם להם ולהזמין ספקים נוספים לביצוע עבודות שונות הנדרשות בבניין. כמו שאמרנו, זה פשוט לא נגמר. וזה עדיין לא הסוף...

 

אנחנו נסמן וי על רשימת המטלות האינסופיות ונמנע מכם לחץ מיותר!

חוץ מגביה ותשלומים לספקים, ניהול בניין דורש גם עמידה בפני פיקוח על ההוצאות וההכנסות של וועד הבית, תיאום מול הוועד לקראת הזמנת ספקים נוספים, ניהול פניות הדיירים וכן מתן מענה לתקלות דחופות שעשויות לצוץ. על כל אלה צריך לזכור גם את נושאי הנהלת החשבונות, שכוללים קליטת חשבוניות של ספקים, אישורן וביצוע התשלום, ניהול נותני השירות ומערך האחזקה, הצגת דו"חות כלכליים ועוד. הרשימה נראית ארוכה, והיא אכן כזו, משום שניהול בניין דורש הרבה אחריות, התעסקות במשימות שנראות קטנות אבל לוקחות זמן רב ובעיקר דורשות דיוק, מחשבה ותכנון. אתם יכולים לחסוך לכם את הכאב ראש והלחץ ולתת לצוות JSP לעשות את זה במקצועיות במקומכם.

 

באפשרותכם להיות משוחררים מכל נטל ורגועים!

אם בניין הדירות שאתם מנהלים כולל מספר דירות רב, יש לכם בוודאי גם חניון, גינה ואולי צוות עובדי אחזקה שצריך לנהל. לחלופין, אם אתם בעליו של בניין משרדים, סביר מאוד להניח שנמצאים במקום עשרות ואולי מאות עובדים ולקוחות. כדי לספק את שביעות רצונם של כולם, נדרש ניהול בניין ברמה גבוהה, שכולל גם טיפול בסוגיות אחזקה, גם ניהול מערך החשבונות וגם מתן מענה לפניות הדיירים הפרטיים והעסקיים אשר גרים או עובדים בבניין. חברת JSP מציעה לכם להשתחרר מנטל, להוריד את המשקולת הכבדה הזו מהכתפיים ולתת לאנשי הצוות המיומנים והמנוסים לעשות את העבודה הזו במקומכם. הרי יש לכם עוד מספיק מה לעשות, גם מבלי שתידרשו לנהל את הבניין באופן שוטף ולדאוג לשביעות רצונם של הלקוחות, הספקים, הדיירים והעובדים. אנחנו נעשה את העבודה במקצועיות ואתם תהיו משוחררים ורגועים.


לשירות VIP מצוות JSP  התקשרו 054-8718949

2all - בניית אתרי אינטרנט